The Passionis

Passionis, kuaförlükten öte bir kurum olmuştur. Make up ve saç sanatlarının en iyisini vermeye çalışan elit bir mekandır. 4 yıl gibi kısa bir sürede Denizli’nin en iyilerinden olmayı başaran Passionis, takip eden değil takip edilen bir firma olmayı başarmıştır.

Logo ve Kurumsal Kimlik

The Passionis çizimi geometrik olarak altın orana göre çizilmiştir. T ve P harflarinden bir logo oluşturulmuş ve aynı düşüncelerle kurumsal kimlik çalışması yapılmıştır.

Motto

Make your beauty shine.

make: make up kelimesininden alındı
your: hitap olarak müşterilerimizle özdeşti.
beauty: güzelliği odaklandı
shine: yıldız parıldaması ile zirveyi gösteriyor.

The Passionis | make your beauty shine

Geleceği yönlendiren bir firma olan The Passionis için, saloon ibaresi yerine “The” ekini koyduk. Böylece kuaförlüğe bağlılığı azalttık. Passionis ismini ön plana çıkarttık. Logotye ve logo çiziminde fibonacci serisinden yararlandık. Daha modern ve güçlü bir logo oluştu.

“TUTKU HERŞEYDİR”

İnsanlık tarihinin en derin duygusu olan tutku, aşkın ve bilimin dili olan latince’de “Passionis” demektir. Güzelliğe tutkun olan kadının kendini bulduğu markamızı daha net çizgilerle ve tutkuyu sıfat olarak anlatan “THE” ekiyle birleştirdik. Sloganımız ise “make your beauty shine” “Güzelliğinizi ortaya çıkarın” olarak oluştu. Logomuz altın oran kullanılarak çizildi.