Logo

İstanbul ve diğer şehirlerde Polebanner (direk reklamı) yapan firmamız için, direk üzerine asılan çift taraflı reklamı anımsatan minimal bir logo çalışması yaptık.

Renk ve Font belirleme

Beyaz ve siyah zeminde belli olacak sarı renk tonu belirledik. Fontları belirlerken sans fontlarından yararlandık

Kurumsal Kimlik ve Baskı tasarımları

Promosyon ve kurumsal kimlik tasarımlarını tamamladık.

Medya Boss Kurumsal Kimlik Çalışması

Logomuz; Direklere asılan çift taraflı banner’ı anımsatarak minimal şekilde çizilmiştir. Aynı zamanda yansıma özelliği kullanıldığından, verdiğiniz reklamlar şirketiniz için ayna olduğumuzu belirtik.

MedyaBoss başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde outdoor mecralarda reklam hizmetlerinde öncü bir rol üstlenmiştir. Markanızın hedef kitlesine ulaşması ve 7/24 görünürlüğünü koruması için uzman ve deneyimli ekibimiz ile çalışmaktayız. İçişleri Bakanlığı’nın çıkartmış olduğu ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliği esaslarına göre Banka teminat mektupları, trafik harçları, belediye reklam vergi ve işlemleri, montaj, demontaj ve araç izin belgelerini, kendi bünyemizde çözümlüyor, profesyonel uygulamalar yapıyoruz ve bir hafta içerisinde reklam kampanyalarınızı firmanıza anahtar teslim şekliyle sunuyoruz. Reklam mecralarımızdaki kampanyalarınız için düzenli raporlar hazırlayarak firmanızı sürekli bilgilendiriyoruz.

6000
Toplu Taşıma
80000
Direk
600
duvar
1000
billboard

MedyaBoss firması ile çalışırken, reklam planlaması yaparak müşterilere yapılacak sunum ve tekliflerde daha fazla etkileyici olması hedeflenmiştir.