vinç-crane

Kale Yalıtım

2008 yılında uzun soluklu hedeflerle yola çıkan KALE YALITIM, farklı ölçeklerde pek çok projeyi hayata geçirdi. Oluşturduğu kalite standardından ödün vermeksizin, daima gelişmeye devam ederek, kurumsal çıtasını yükseğe yerleştirmeyi başardı. Kullanılan malzemelere gösterilen özen, detaylara verilen önem, son teknoloji ve yeniliklerin dikkatli takibi, hak edilmiş bir başarıyı da beraberinde getirdi.

Başarısı ile ülkemiz yapı sektörünün gelişimine katkıda bulunan Kale Yalıtım, uzun vadede gerçekleştireceği yeni projelerin temellerini de bugünden atıyor. Tecrübenin tuttuğu ışıkla kendini geliştirmeye devam ederken, ülkemizin kalkınmasındaki sorumluluğuna sahip çıkmaya devam ediyor.

Web Sitesi Tasarımı

Kale yalıtım’ın web sitesini ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarladık ve kullanıma açtık. Web sitesi mobile ve tablet uyumlu olup, responsive olarak tasarlanmıştır. WordPress altyapısını kullandığımız sitenin kullanım kolaylığı vardır.

Kale Yalıtım

Teknoloji danışmanlığı

Kale yalıtım firması için gelecek zamanlarda nasıl bir yol izleneceği, ve hangi yıllarda teknoloji ve internete yapılacak yatırımlar hakkında bilgi iletişimimiz devam etmektedir.

Mobil Takip