Logo Oranları

Çizilen logo altın orana sahip olup kullanılan açı 45 derecedir. Logotype çizilerek kendine has bir yazı elde edilmiştir.

Renk ve Font belirleme

Ana renkler belirlenmiştir. İki adet font belirlenmiştir. Renklerin tüm alanlarında ki kodlarını kurumsal kimlikte belirtilmiştir.

Video

Logo tanıtım videosu ve yapılan işlerin ayrı ayrı video çekimi ve düzenlenmesi yapıldı

Çakır Group

1980 yılında Çakıroğlu Mobilya olarak mobilya ve inşaat alanında hizmet vermeye başlayan firmamız 2015 yılında Çakır İnşaat olarak mobilya, inşaat, mühendislik ve taahhüt alanlarında üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeye devam etmiştir.

Yaşam standartlarını yükseltmeyi ve ülke için katma değer oluşturmayı düşünen firmamız her geçen gün başarılarına bir yenisini ekliyor. 2019 yılı itibaren bünyemize eklemiş olduğumuz otomotiv, rent a car, tarım, gıda ve gayrimenkul alanlarında gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla birlikte ÇAKIR GROUP çatısı altında hizmetlerine devam etmektedir.

Gelişimi ve yeniliği kendine ilke edinmiş olan Çakır Group daima farklı bakış açıları sunarak sektöründe öncü kuruluşlara arasında yer almıştır. Temel stratejimiz, Türkiye ekonomisine katma değer üretmeye devam ederken, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklı, ufku dünya pazarına açık vizyon üzerine kurulmuştur.

İNŞAAT

GAYRİMENKUL

OTOMOTİV

RENT A CAR

TARIM

GIDA

MOBİLYA

MÜHENDİSLİK