MERHABA

Hepimiz Rönesans devrini hatırlarız, aydınlanma, sanat ve bilimin halk içinde gösterdiği gelişimini… Dünya’nın bilim, sanat, edebiyat, insan sevgisi, kültür ve daha birçok alanda geliştiği bir dönemdir. İnsan düşüncesinin ön planda tutulmasıyla olgular değişmiş ve gelişmiştir. Matbaanın yayılması ile birlikte ülkedeki okur, yazar sayısı artmış ve birçok yabancı eserlerden yapılan çevirilerle halkın duyarlılığı desteklenmiştir. Fikir ile sanatın uyumlu yükselişinden sonra daha yaşanılabilir bir toplum oluşmaya başlamıştır.

Fikir ve sanatın uyumlu yükselişini sağlamak için, Kelebek Fikir Sanat Atölyesi olarak biz; sadece fikir ve sanat üretiyoruz. Farklı sanat ve teknoloji dallarında çalışan ekip arkadaşların bir araya gelerek oluşturduğu kelebekfsa, 2018 yılında şirketleşme yoluna gittik. Fikrin ve sanatın olduğu her işte yer almayı ve bu işlerden haz almayı ilke haline getirdik. Bu düşünceler ışığında yaptığımız hizmetleri, yapılan işleri ve ekibimizi bu sayfada görebilirsiniz.

Kreatif ve Münhasır Fikirler

Özgün fikirler, etkileşimi artırıcı reklamlar ve değer kazandıran tasarımlar sunan bir ekiple tanışacaksınız.

Logo ve Kurumsal Kimlik

Sizi diğer firmalardan ayıran en önemli kriter, Kurumsal logo ve seçtiğiniz renklerdir. Kurumsal kimliğinizde bütünsel bir sanatı oluşturuyoruz.

Reklam Stratejileri Geliştirme

Haritasız bir seyyahın namı ne yazık ki serseri kalır. Ne istediğimizi ve amacımıza nasıl ulaşacağımızı iyi tayin etmeliyiz.

Grafik Tasarım ve İllüstrasyon

Mağaralara çizilen resimlerden bugüne, her şey görsel iletişimin bir parçası haline geldi. En basit biçimde en büyük anlamın peşindeyiz.

Dijital ve Sosyal Medya Yönetimi

Kalp ve yorumların hayatımıza çok fazla girdiği bu dönemde, en güçlü iletişim ve etkileşim mecralarında, şirketinize yön verecek adımlar birlikte izliyoruz.

Fotoğraf ve Video

Gerçekçilik, en önemli iletişim aracıdır. Şirketinizin reklamlarında etkiyi artırmak için ürün ve tanıtım çekimleri yapıyoruz. Aynı zamanda mutlu günlerinizde (Düğün & Nişan) anılarınız için hizmet veriyoruz.

Altın Oran

Altın oran, matematik ve sanatta, bir bütünün parçaları arasında gözlemlenen, uyum açısından en yetkin boyutları veren geometrik orandır. Eski Mısırlılar ve Yunanlar tarafından keşfedilmiş, mimaride ve sanatta kullanılmıştır. Tasarımlarımızda altın oran ve özgün oranlar kullanmaktayız.

Reklam verimliliği

Çalıştığımız firmalarda reklam/bütçe verimliliğini dikkate alırız. Sürekli olarak verimliliği kontrol edip reklam stratejimizi güncelleriz

Fikri mülkiyet

Ürettiğimiz fikir ve sanattan oluşan fikri mülkiyeti -sözleşmemize uygun olarak- firmalara devreden yazılı anlaşma ile belirtiriz. Örnek Fikr-i mülkiyet satış/devir sözleşmesi için tıklayınız..

Ömer YATĞIN

Sanat Yönetmeni

Merve YATĞIN

Fikir Yönetmeni

S. B.

Organizatör

B. M.

Human Resources

S. B.

Organizatör

B. M.

Human Resources

Bir sonraki adımı atalım ve birlikte çalışalım…